Zamknij
REKLAMA

Owocowe czwartki? Nie! Firmy stawiają na automaty vendingowe

13.16, 07.11.2022 Materiał partnera Aktualizacja: 13.20, 07.11.2022
Skomentuj Fot. materiał partnera

Firmy coraz bardziej dbają o pracownika. Automaty z napojami, karnety na siłownię, czy abonamenty medyczne to już powoli norma nie tylko u największych pracodawców. Ostatnio jednak pojawił się zupełnie nowy trend. W wielu firmach zaczęły się pojawiać automaty, które oferują obiady. Co dzięki temu można zyskać?

Naturalnym jest, że podczas pracy stajemy się po prostu głodni. Pół biedy, jeśli sklep spożywczy jest blisko i możemy wyjść do niego, aby szybko zrobić zakupy. Czasami jednak jest to bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe. Wtedy z pomocą przychodzą automaty vendingowe. Znamy je przede wszystkim jako urządzenia, w których możemy kupić słodycze lub na przykład gorącą kawę.

Okazuje się, że zastosowań dla tych maszyn jest coraz więcej. Od jakiegoś czasu są one wykorzystywane do sprzedaży gotowych dań - w sam raz na obiad podczas przerwy w pracy. Dania dostarczane do automatów na bieżąco są smaczne i świeże.

Nie tylko słodycze i kawa

Korzystając z automatów vendingowych można liczyć na całą gamę produktów. Mogą one oferować napoje w puszkach czy butelkach, kawę, półki z przekąskami. Może się więc okazać, że ekspresy i dystrybutory wody przestają być w firmie potrzebne.

Można śmiało powiedzieć, że urządzenia te to tak naprawdę catering dla firm w nowoczesnym wydaniu. Produkty są bowiem zawsze dostępne dla pracownika i nie ma tu konieczności czekania na osobę, która nam jedzenie dostarczy. 

Urządzenia te to jednak nie tylko oszczędność czasu, ale także i pieniędzy. Dania nie są drogie, bo zamawiane od razu w większej ilości przez pracodawcę - wszystko według indywidualnego zapotrzebowania.
 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%