Zamknij
REKLAMA

Regeneracja wtryskiwaczy – naprawa i czyszczenie wtrysków

09.27, 23.01.2023 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 09.36, 23.01.2023
Skomentuj fot. Bosch Service Pawlik

Usługa kompleksowej regeneracji wtryskiwacza umożliwia przywrócenie tymże podzespołom odpowiednich parametrów pracy, które to utraciły w czasie eksploatacji auta. Wtryski, jak każde części, ulegają zużyciu, a co za tym idzie, przestają wykonywać swoje zadanie prawidłowo. Na szczęście obecne, nowoczesne technologie naprawy pozwalają odzyskać niemalże fabryczną sprawność wtrysków, stąd też usługa regeneracji cieszy się dużym uznaniem i popularnością wśród posiadaczy silników Diesla. Ważne tylko, aby naprawa została zrealizowana rzetelnie i fachowo, ponieważ tylko wtedy rezultaty regeneracji przełożą się na ich wydajną i równomierną pracę.

Specjalistami w dziedzinie naprawy podzespołów układu paliwowego w silnikach wysokoprężnych są pracownicy Bosch Service Pawlik. Ten serwis ze Stalowej Woli może poszczycić się 30-letnią obecnością na rynku motoryzacyjnym, w związku z czym, ma ogromne doświadczenie i wszelkie niezbędne urządzenia do wykonywania profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy. Świetne efekty tejże usługi opierają się na bardzo dokładnej diagnostyce, która wykonywana jest za pomocą nowoczesnych testerów. Obowiązkowym elementem naprawy jest także wymiana wyeksploatowanych i uszkodzonych elementów, jak uszczelki, podkładki. Kluczowym etapem jest także czyszczenie części w myjce ultradźwiękowej, w której usuwane są z powierzchni wtrysków wszelkie zanieczyszczenia utrudniające im pracę. Na koniec podczas bardzo rygorystycznych testów wtryskiwacze są sprawdzane pod kątem sprawności, do czego służy specjalne stanowisko probiercze.

Co więc należ zrobić, by móc skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w pracowni Bosch Service Pawlik? Odległość do siedziby firmy nie ma tu znaczenia, gdyż wystarczy zlecić wymontowanie wtrysków, a następnie odpowiednio je zapakować i przekazać kurierowi, który dostarczy je na miejsce. Po wykonaniu regeneracji, która przeważnie zajmuje maksymalnie 2 dni robocze, paczka jest odsyłana pod adres wskazany przez Klienta. Warto też wspomnieć, że wewnątrz paczki znajdować się będą wtryski gotowe do montażu, potwierdzenie ich sprawności w formie wydruku ze stołu probierczego, a także gwarancja, którą objęte są wtryskiwacze na okres dwóch lat bez limitu co do kilometrów.

Fot. Bosch Service Pawlik

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%