Zamknij

Akcja krwiodawstwa przed legionowską Areną już w poniedziałek

16:51, 15.06.2022 | Redakcja
Skomentuj Fot. fb / HDK Legion
REKLAMA

W poniedziałek (20.06) w Legionowie odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa. Tym razem krew będzie można oddać przed gmachem Areny Legionowo, gdzie zostanie podstawiony specjalny autobus. Początek o godz. 9:00.

Organizatorem poniedziałkowej akcji jest Klub HDK Legion, który przygotował dla krwiodawców niespodziankę. Pierwszych 40 dawców “życiodajnego płynu” otrzyma okolicznościową monetę - COIN-a, ale to nie koniec dobrych wiadomości.

- Każdemu krwiodawcy z tytułu udziału w akcji przysługuje, zgodnie z prawem, 2 dni wolnego - w dniu oddania krwi oraz dnia następnego. Ponieważ mamy akurat długi weekend, oddanie krwi w poniedziałek może nam przedłużyć wolne aż do wtorku włącznie - zauważa prezes Stowarzyszenia HDK Legion, Robert Kowalewski.

Akcja krwiodawstwa odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca, w godzinach od 9:00 do 13:00 przed gmachem Areny Legionowo (ul. Chrobrego 50B).

W tym roku jeszcze 9 podobnych akcji

Do końca 2022 roku Klub HDK Legion planuje jeszcze organizację 9 podobnych akcji. Odbędą się one, poza Legionowem, także w Jabłonnie, Nieporęcie, Serocku, Wieliszewie i Stanisławowie Pierwszym (gm. Nieporęt).

Legio24.pl objęło wszystkie akcje swoim patronatem medialnym.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%