Zamknij
REKLAMA

Elektromonter

Nr oferty: StPr/22/0307Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Bieżące utrzymywanie w stałej sprawności technicznej posiadanych zasobów, z wyłączeniem nieruchomości administrowanych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy. 1. Przeprowadzanie przeglądów obiektów budowlanych. 2. Inicjowanie przeprowadzanych przez podmioty zewnętrzne przeglądów oraz konserwacji urządzeń i instalacji. 3. Dokonywanie odbiorów częściowych oraz końcowych robót budowlanych. 4. Inicjowanie opracowywania planu remontowego zgłoszonych potrzeb realizowanych przez warsztaty jednostki. 5. Przeprowadzanie konserwacji budynków, budowli i wyposażenia. 6. Usuwanie awarii i usterek budynków, budowli i wyposażenia. 7. Prowadzenie przeglądów, konserwacji instalacji i urządzeń zainstalowanych w budynkach i budowlach oraz sieci. 8. Sprawowanie nadzoru nad realizacją usług związanych z konserwacją, usuwaniem awarii i usterek budynków i budowli na terenie jednostki przekraczjących możliwości pracowników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 540 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
 • zasadnicze zawodowe
  Uprawnienia:
  • Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "poufne"
  • Uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
   Wymagania pożądane
   Wykształcenie:
   • średnie zawodowe, elektryczne
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy
     Pozostałe wymagania
     Inne wymagania: Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji do 1kV, w tym obługa agregatów i pomiary elektryczne oraz dozoru. Umiejętność komunikowania się, współpracy, organizacji pracy własnej, rozwiązywania problemów. Mile widziane: świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji do 15kV bez ograniczeń.
     Dane pracodawcy:
     Pracodawca: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
     Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
     Adres: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
     Osoba do kontaktu: Zbigniew Okulski
     Numer telefonu: 47 72-55-898
     E-mail: [email protected]
     Język aplikacji: polski
     Wymagane dokumenty: Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania ze strony internetowej CSP w Legionowie w zakładce Oferty służby i pracy/Oferta pracy w CSP.
     Sposób kontaktu
     przekazania dokumentów:
     Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7:45-15:45
     obsługa klienta, wydawanie towaru i rozliczanie płatności.
     StPr/22/0333
     data rozpoczęcia pracy od 20.05.2022
     wynagrodzenie od 1 489 PLN

     ofertowanie, prospecting, pisanie tekstów marketingowych, pomoc przy organizacji eventów i targów nieruchomości, współpraca z agencjami nieruchomości i projektantami wnętrz i ogrodów.
     StPr/22/0334
     data rozpoczęcia pracy od 20.05.2022
     wynagrodzenie od 1 489 PLN

     - mycie głowy, - suszenie i modelowanie, - farbowanie włosów.
     StPr/22/0336
     data rozpoczęcia pracy od 20.05.2022
     wynagrodzenie od 1 489 PLN

     zdobienie paznokci różnymi technikami, korygowanie kształtu paznokci.
     StPr/22/0337
     data rozpoczęcia pracy od 20.05.2022
     wynagrodzenie od 1 489 PLN

     - pisanie pism w edytorze tekstów, - zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji, - prowadzenie rejestrów, - prowadzenie listy adresowej, pocztowej, telefonicznej, - prowadzenie i przyjmowanie korespondencji, zapisywanie jej i rozdzielanie, - kopletowanie, kontrolowanie, porządkowanie dokumentów, - obsługiwanie urządzeń techniki biurowej - kserokopiarka, fax, telefon, komputer, - archgiwizacja dokumentów.
     StPr/22/0327
     data rozpoczęcia pracy od 20.05.2022
     wynagrodzenie od 1 489 PLN

     Cel stanowiska: 1) bieżące utrzymanie w stałej sprawności technicznej posiadanych zasobów z wyłączeniem nieruchomości administrowanych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy. ZADANIA PODSTAWOWE 1) nadzorowanie i utrzymanie w stałej sprawności technicznej urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej; 2) kontrola i utrzymywanie prawidłowych parametrów wody basenowej; 3) zgłaszanie potrzeb remontowych i przeglądów oraz konserwacji urządzeń i instalacji; 4) udział w poborach próbek wody basenowej do badań przez podmioty zewnętrzne; 5) zgłaszanie i usuwanie awarii usterek urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej; 6) sporządzanie specyfikacji do zapotrzebowania na środki chemiczne niezbędne do utrzymania właściwych parametrów wody basenowej.
     StPr/22/0323
     data rozpoczęcia pracy od 23.05.2022
     wynagrodzenie od od 3 650 PLN

     dbanie o przygotowanie narzędzi, sprawdzanie i weryfikacja sprzętu, wydawanie i przyjmowanie zamówień na narzędzia dla ekip remontowych.
     StPr/22/0321
     data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
     wynagrodzenie od od 3 100 PLN

     - wypełnianie wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o pomoc finansową lub współfinansowanie ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej, - prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji niezbędnej w rachunkowości oraz kredytowaniu w gospodarstwach rolnych, - sporządzanie kalkulacji w celu badania opłacalności produkcji rolnej, organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie wdrażania i upowszechniania postępu rolniczego.
     StPr/22/0311
     data rozpoczęcia pracy od 17.05.2022
     wynagrodzenie od od 3 010 PLN

     Manicure i pedicure.
     StPr/22/0313
     data rozpoczęcia pracy od 06.06.2022
     wynagrodzenie od od 3 010 PLN

     Cel stanowiska: bieżące utrzymywanie w stałej sprawności technicznej posiadanych zasobów, z wyłączeniem nieruchomości administracyjnych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy. Zdadania podstawowe: 1) dokonywanie odbiorów częściowych oraz końcowych robót budowlanych; 2) inicjowanie opracowywania planu remontowego zgłoszonych potrzeb realizowanych przez warsztaty jednostki; 3) przeprowadzanie konserwacji budynków, budowli i wyposażenia; 4) usuwanie awarii i usterek budynków, budowli i wyposażenia; 5) sprawowanie nadzoru nad realizacją usług związanych z konserwacją, usuwaniem awarii i usterek budynków i budowli na terenie jednostki przekraczających możliwości pracowników.
     StPr/22/0306
     data rozpoczęcia pracy od 09.05.2022
     wynagrodzenie od od 3 540 PLN