Zamknij

Kierownik magazynu

Nr oferty: StPr/22/0455Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: CEL STANOWISKA: zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynów Wydziału Zaopatrzenia i Transportu. ZADANIA PODSTAWOWE: 1) koordynowanie oraz prowadzenie gospodarki magazynowej. ZADANIA DODATKOWE: 1) współpraca z podmiotami policyjnymi i pozapolicyjnymi w zakresie niezbędnym do realizacji zadań; 2) udział w przeprowadzeniu etapów doboru do służby w Policji; 3) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze stałym lub doraźnym; 4) archiwizowanie dokumentacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 370,85 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat)
      Uprawnienia:
      • znajomość pakietu MS Office
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Pożądane umiejętności: współpracy, organizacji pracy własnej, interpretacji przepisó, obsługi komputera. * Niezbędne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub dostęp do informacji niejawnych o klauzuli ,,POUFNE"
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Krystyna Rucka
        Numer telefonu: 47 72 55 388
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kandydat zainteresowany przystąpieniem do procedury doboru na stanowisko kierownik magazynu w Wydziale Zaopatrzenia i Transportu Centrum Szkolenia Policji w Legionowie obligatoryjnie przekazuje do komórki organizacyjnej, w której ma nastąpić zatrudni
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.45-15.45
        Obsługa klienta w sklepie mięsnym, wykładanie towaru, przyjmowanie towaru, prace porządkowe.
        StPr/22/0496
        data rozpoczęcia pracy od 23.08.2022
        wynagrodzenie od od 3 700 do 4 000 PLN

        Pisanie pism w edytorze tekstów. Zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji. Prowadzenie rejestrów. Prowadzenie listy adresowej, pocztowej, telefonicznej. Prowadzenie i przyjmowanie korespondencji, zapisywanie jej, rozdzielanie. Kompletowanie, kontrolowanie, porządkowanie dokumentów. Obsługiwanie urządzeń techniki biurowej - kserokopiarka, fax, telefon, komputer. Archiwizacja dokumentów.
        StPr/22/0480
        data rozpoczęcia pracy od 26.07.2022
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        StPr/22/0481

        Firma budowlana zatrudni monterów sieci wodno-kanalizacyjnych lub pomocników monterów. Doświadczenie nie jest wymagane.
        StPr/22/0485
        wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

        Firma budowlana zatrudni operatorów koparki do prowadzenia wykopów.
        StPr/22/0486

        obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej; prowadzenie ustawień; regulacji i przezbrojeń urządzeń; operowanie elektronicznymi panelami dotykowymi oraz innym sprzętem komputerowym; realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem; prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; bieżące informowanie przełożonego o występowaniu zmiennych; dbałość oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonego mienia; odpowiedzialność za zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska.
        StPr/22/0470
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Proste prace pomocnicze, np. segregacja, wyjmowanie z formy, klejenie kartonów, prosta kontrola jakości produktów w zakresie zgodności ze specyfikacjami, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej obowiązującej na stanowisku, dbałość i utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonego mienia, odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska.
        StPr/22/0471
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientem; zapewnianie wysokich standardów obsługi klientów; poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań sprzedażowych; stały monitoring rynku branży piekarniczej; przygotowywanie analiz i raportów na wniosek przełożonego.
        StPr/22/0465
        wynagrodzenie od od 3 900 PLN

        Stylizacja paznokci, podologia.
        StPr/22/0464
        data rozpoczęcia pracy od 25.07.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        CEL STANOWISKA: utrzymanie w sprawności technicznej środków transportu. ZADANIA PODSTAWOWE: 1)realizowanie napraw sprzętu transportowego. ZADANIA DODATKOWE: 1) współpraca z podmiotami policyjnymi i pozapolicyjnymi w zakresie niezbędnym do realizacji zadań; 2) realizowanie potrzeb transportowych poprzez obsługę i kierowanie sprzętem transportowym; 3) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze stałym lub doraźnym.
        StPr/22/0454
        data rozpoczęcia pracy od 13.07.2022
        wynagrodzenie od od 3 540,43 PLN