Zamknij
REKLAMA

Warszawa: Pobili kierowcę autobusu, bo zwrócił im uwagę. Są w rękach policji

11.30, 08.11.2022 PAP Aktualizacja: 11.33, 08.11.2022
Skomentuj PAP
REKLAMA

Kryminalni z warszawskich Bielan zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na pętli autobusowej przy ul. Kasprowicza pobili kierowcę autobusu. Agresję 18-latka i 17-latka spowodowała uwaga pokrzywdzonego, aby nie niszczyli rozkładu jazdy na tablicy.

Policjanci z Bielan zostali wezwani kilka dni temu na interwencję na pętlę autobusową przy ulicy Kasprowicza. - Na miejscu czekał pokrzywdzony, który został pobity przez grupę nieznanych mu młodych mężczyzn - podkreśliła rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa V podinsp. Elwira Kozłowska.

Pokrzywdzony zwrócił uwagę grupie osób, aby nie niszczyła rozkładu jazdy na tablicy. - Uwaga zwrócona młodym mężczyznom spowodowała ich agresję. 18-latek i 17-latek pobili kierowcę autobusu, który z obrażeniami twarzy trafił do szpitala - wyjaśniła.

- Młodzi mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji. Jednak długo nie cieszyli się wolnością, gdyż sprawą zajęli się bielańscy kryminalni. Dwa dni później, w podwarszawskiej miejscowości został zatrzymany 18-latek, a następnego dnia 17-latek 

- podała policjantka.

Po zatrzymaniu obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty za pobicie i naruszenie czynności narządu ciała.

Za zarzucane czyny grozi im do 5 lat więzienia. (PAP)

Autor: Bartłomiej Figaj

bf/ jann/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%