Zamknij
REKLAMA

Legionowo: Przez Polski Ład zapanował nieład. Skarbówka pomoże?

09.37, 12.01.2022 Redakcja Aktualizacja: 09.22, 03.03.2022
Skomentuj Urząd Skarbowy w Legionowie, fot. arch. Legio24.pl
REKLAMA

We wtorek (11.01) w urzędach skarbowych ruszyła akcja informacyjna pomagająca podatnikom zrozumieć nowe przepisy podatkowe, które rząd ochrzcił mianem "Polskiego Ładu". Poradę można uzyskać osobiście lub telefonicznie. W akcji bierze także udział Urząd Skarbowy w Legionowie.

Porady są udzielane w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 19:00. W ich ramach pracownicy urzędów skarbowych będą udzielać informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w "Polskim Ładzie". Konsultacje odbywać się będą osobiście lub telefonicznie.

Jak się umówić?
Wystarczy zadzwonić do legionowskiego Urzędu Skarbowego pod numer 22 768 66 00 lub skorzystać z formularza na stronie internetowej wizyta.podatki.gov.pl.

Tak zwany "Polski Ład" to szereg zmian podatkowych, które niestety zostały wprowadzone w ekspresowym tempie i zawierają szereg błędów, które rząd stara się na bieżąco poprawiać. Prawo i Sprawiedliwość nie chciało słuchać głosów przedsiębiorców i wielu innych środowisk, które wnioskowały o wprowadzenie przepisów w późniejszym terminie po ich dopracowaniu. Przepisy weszły w życie od 1 stycznia tego roku.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%