Zamknij
REKLAMA

Legionowski: 70 proc. zniżki na kursy przygotowujące do egzaminów. Dla kogo?

12.42, 24.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 13.10, 24.01.2023
Skomentuj Zdj. ilustracyjne, źródło: unsplash.com
REKLAMA

Nawet 70 proc. mniej zapłacą uczniowie z terenu powiatu legionowskiego, którzy zdecydują się na udział w intensywnych kursach pomagających z dobrym wynikiem zdać egzamin kończący szkołę. Zajęcia są przeznaczone dla ósmoklasistów i uczniów klas maturalnych. Są one realizowane w formule on-line i prowadzone przez najlepszych nauczycieli w kraju. Współorganizatorem zajęć jest Fundacja Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego.

Zajęcia w trybie on-line odbywają się dwa razy w tygodniu. Ich zadaniem jest przygotowanie uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej lub średniej z zakresu matematyki, j. polskiego oraz j. angielskiego. Start zajęć przewidziano na 30 stycznia.

Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 70%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji!

- czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Jak wyglądają zajęcia?

Intensywny kurs dla uczniów klas ósmych składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (2x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

Co zyskają uczniowie?

  • dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych
  • omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
  • zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole
  • nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice?

  • korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów
  • 70% rabatu za kurs z jednego przedmiotu od ceny podstawowej za kurs, która wynosi 875 zł
  • wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

Więcej informacji na temat zajęć znaleźć można na stronie internetowej projektu. Link TUTAJ

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%