Zamknij

W niedzielę w Serocku wyścig kolarski ŻTC BIKE RACE

08:06, 18.07.2022 | Źródło: materiały prasowe
Skomentuj Fot. mat. organizatora
REKLAMA

Przed nami druga część kolarskiego sezonu z ŻTC BIKE RACE 2022. W niedzielę, 24 lipca rozegrany zostanie szósty etap tegorocznych zmagań, rywalizacja przenosi się do Serocka.

– Jesteśmy już na półmetku sezonu, przed nami szósta odsłona tegorocznego cyklu. Rywalizacja wchodzi w decydującą fazę. Jak zwykle zapowiada się znakomita sportowa walka. Zapraszam wszystkich do Serocka, bo jest o co rywalizować! – zachęca do udziału dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Zmagania w Serocku odbędą się na dobrze znanej kolarzom trasie Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport ze startu wspólnego, zorganizowanych w 2017 roku.

Start nastąpi o godz. 12:15 z Rynku w Serocku, następnie wyjazd w kierunku zachodnim ulicą 11 listopada. Dalej ulicą Nasielską i kolejno przez Zaolzie, Zalesie Borowe, Powielin, Górkę Powielińską, Błędostwo, Łosewo do Pokrzywnicy, gdzie skręt w prawo.

Następnie przez Budy Obrębskie, Pobyłkowo Małe, do Wierzbicy. Po skręcie w prawo w kierunku centrum Serocka cały czas prosto przez rondo i dalej ulicą Pułtuską, na której zlokalizowana zostanie meta na wysokości ulicy Chrobrego.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

(Źródło: materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%