Zamknij

Nieporęt: Przy Dzikiej Plaży montują sygnalizację świetlną

12:51, 05.08.2022 | Redakcja
Skomentuj Poprawią bezpieczeństwo pieszych przy Dzikiej Plaży w Nieporęcie. Na DW631 montują sygnalizację, fot. UG Nieporęt
REKLAMA

Piesi udający się na Dziką Plażę w Nieporęcie będą mogli bezpieczniej przejść na drugą stronę ruchliwej Drogi Wojewódzkiej nr 631. Drogowcy rozpoczęli w tym miejscu montowanie sygnalizacji świetlnej - informuje w komunikacie Urząd Gminy Nieporęt. 

Jak poinformowali nieporęccy urzędnicy w rejonie Dzikiej Plaży niebawem poprawi się bezpieczeństwo pieszych, którzy w drodze na Dziką Plażę muszą przejść przez ruchliwą DW 631. Drogowcy z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie rozpoczęli już montowanie w tym newralgicznym punkcie sygnalizacji świetlnej.

Zostanie wykonane doświetlenie obu przejść dla pieszych oraz ustawiona sygnalizacja. Inwestycja ma się przyczynić do poprawy bezpieczeństwa pieszych i kierowców

- czytamy w urzędowym komunikacie.

Sygnalizacja świetlna przy Dzikiej Plaży ma poprawić bezpieczeństwo pieszych, fot. UG Nieporęt

Drogowcy układają linie zasilające nową sygnalizację, fot. UG Nieporęt

 

[ZT]117233[/ZT]

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

8*8*

0 0

lepiej kładkę 14:25, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

1 0

Nareszcie kierowcy będą mogli w miarę normalnie przejechać. Do tej pory plażowicze funkcjonowali jak święte krowy, którym wszystko wolno. Jeszcze trochę, to by piknik robili na środku ulicy, a kierowcy od Białobrzeg, Zegrza i od początku Nieporętu stali w gigantycznych korkach.
Tak, jak ktoś wcześniej napisał najlepsza byłaby kładka... 11:04, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%