Zamknij
REKLAMA

Legionowo: Pożar przy Alei 3-go Maja. Jedna osoba trafiła do szpitala. Jest policyjne dochodzenie

13.51, 24.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 16.11, 24.01.2023
Skomentuj Wnętrze spalonej klatki schodowej w bloku przy ul. 3-go Maja, fot. KP PSP Legionowo
REKLAMA

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku poniedziałkowego (23.01) pożaru, do którego doszło na 11 piętrze bloku przy Alei 3-go Maja w Legionowie. Mężczyzna najprawdopodobniej doznał lekkiego zatrucia tlenkiem węgla - poinformowała legionowska Straż Pożarna. Z kolei policja wszczęła dochodzenie, które ma wyjaśnić przyczyny powstania pożaru.

Jak poinformował naszą redakcję oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. bryg. Łukasz Szulborski, w wyniku poniedziałkowego pożaru w bloku przy Alei 3-go Maja w Legionowie jedna osoba, z podejrzeniem lekkiego zatrucia tlenkiem węgla, trafiła do szpitala. Mężczyzna uskarżał się na dolegliwości i ratownicy medyczni uznali, że powinien zostać dokładnie przebadany.

Matka z dzieckiem na balkonie

Z relacji strażaków wynika także, że w chwili pożaru klatka schodowa była bardzo zadymiona. Większości mieszkańców udało się jednak bez problemu opuścić blok. W jednym z mieszkań pozostała jednak matka z małym dzieckiem. Nie chcąc narażać się na kontakt z dymem, wyszła na balkon i tam zaczekała na ugaszenie pożaru. Na szczęście zarówno matka, jak i dziecko wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

Akcja gaśnicza przy 3-go Maja w Legionowie zakończyła się o godz. 23:20.

Policja prowadzi dochodzenie

Jak poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, kom. Justyna Stopińska, funkcjonariusze wszczęli już dochodzenie mające wyjaśnić przyczyny pożaru. W tym celu powołano już biegłego do spraw pożarnictwa.

Więcej o pożarze w bloku przy Alei 3-go Maja w Legionowie pisaliśmy w poniższej wiadomości:

[ZT]119074[/ZT]

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%