Zamknij
REKLAMA

CSP Legionowo: Przyszli na szkolenie po alkoholu

14.45, 18.11.2022 Redakcja Aktualizacja: 14.55, 18.11.2022
Skomentuj Zdj. ilustracyjne, fot. Anna Bielica / Bilgoraj.com.pl
REKLAMA

Kolejne alkoholowe ekscesy w legionowskim Centrum Szkolenia Policji. Tym razem na spożywaniu alkoholu przyłapani zostali funkcjonariusze drogówki, którzy przyjechali zgłębić swoją wiedzę na temat cyfrowych tachografów. Do informacji na ten temat dotarli dziennikarze Portalu TVN Warszawa i TVN24.

Jak czytamy w informacji przekazanej przez Portal TVN24, do zdarzenia miało dojść w połowie października. Odbywał się wtedy uzupełniający kurs dla funkcjonariuszy drogówki. Mieli oni dowiedzieć się więcej o technice stosowanej w cyfrowych tachografach. W szkoleniu mieli brać udział doświadczeni policjanci.

Uwagę na rozbawionych i niekompletnie umundurowanych kursantów, udających się na śniadanie, miał zwrócić jeden z kadrowych pracowników CSP. Jak dowiedzieli się dziennikarze TVN-u, kiedy pracownik Centrum Szkolenia Policji zbliżył się do nich, wyczuł zapach alkoholu.

Sprawę dla Portalu TVN24 skomentował już oficer prasowy legionowskiego CSP, kom. Szymon Koźniewski. Przyznał on, że 5 słuchaczy zostało usuniętych ze szkolenia za złamanie regulaminu. Byli oni pod wpływem alkoholu podczas spotkania organizacyjnego, rozpoczynającego szkolenie.

Wszyscy wrócili do swoich jednostek, gdzie ma się toczyć wobec nich postępowanie dyscyplinarne. Jak udało się ustalić reporterom TVN-u, grozi im nawet wydalenie ze służby.

To nie pierwszy przypadek ujawnienia libacji alkoholowych w legionowskim Centrum Szkolenia Policji. W czerwcu szkołą wstrząsnęła afera związana z zakrapianą alkoholem imprezą, w której mieli wziąć udział antyterroryści i rzeczniczki prasowe. Więcej na ten temat w poniższym artykule:

[ZT]116750[/ZT]

We wrześniu natomiast jedna z policjantek miała zgłosić fakt dokonania na niej gwałtu. O sprawie pisaliśmy w poniższym artykule:

[ZT]117754[/ZT]

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

LeonLeon

0 1

Tylko pijactwo i łajdactwo a to są stróże prawa Pani Komendant nad tym nie panuje 15:22, 18.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%