Zamknij
REKLAMA

Legionowo: KZB przeprowadza ankietę. Pytają mieszkańców o basen przy Królowej Jadwigi

12:49, 26.07.2022 | Redakcja
Skomentuj Basen przy ul. Królowej Jadwigi w Legionowie jest zamknięty już ponad 2 lata. Fot. Legio24.pl
REKLAMA

- W jakich godzinach chciałbyś korzystać z basenu i ile jesteś skłonny zapłacić za wejście - między innymi takie pytania pojawiły się w ankiecie, którą przeprowadza miejska spółka KZB, zarządzająca legionowskimi basenami. Ankieta dotyczy zamkniętego od 2 lat basenu przy ul. Królowej Jadwigi. Można ją wypełnić on-line.

Ankieta, którą przeprowadza KZB jest krótka. Jej wypełnienie zajmuje dosłownie kilka minut.

Zarządzająca legionowskimi basenami miejska spółka KZB pyta w niej między innymi o to, ile razy w ciągu tygodnia będziemy korzystać z basenu i w jakich godzinach.

Fot. screen z ankiety KZB

Należy także odpowiedzieć na pytanie o chęć zakupu karnetu lub biletu jednorazowego. W przypadku tego ostatniego pada również pytanie o preferowaną cenę.

 

Fot. screen z ankiety KZB

Wszystko wskazuje na to, że ankieta ma na celu zbadanie potrzeb mieszkańców miasta w zakresie korzystania z zamkniętego od ponad 2 lat basenu przy ul. Królowej Jadwigi - przy II Liceum Ogólnokształcącym w Legionowie.

Co warte podkreślenia, ankieta nie jest anonimowa. Przed jej wypełnieniem należy podać swoje imię i nazwisko oraz przybliżone miejsce zamieszkania.

  • Ankietę można wypełnić on-line. Link TUTAJ.

Posłuchają mieszkańców?

Mieszkańcy Legionowa już od dłuższego czasu domagają się otwarcia zamkniętego w 2020 roku basenu przy ul. Królowej Jadwigi. Do tej pory KZB było na te apele głuche, zasłaniając się wysokimi kosztami uruchomienia basenu. Teraz, jak widać, coś w sprawie się zmienia. 

Otwarcie basenu na os. Jagiellońska pozwoliłoby nie tylko poszerzyć ofertę wodnej rekreacji w mieście, ale także uniknąć sytuacji sprzed zaledwie miesiąca, kiedy to z powodu prac konserwacyjnych zamknięto pływalnię na os. Piaski. Mieszkańcy miasta z dwoma basenami, tak naprawdę nie mogli korzystać z żadnego.

Więcej na ten temat pisaliśmy w poniższych artykułach:

[ZT]116951[/ZT]

[ZT]115883[/ZT]

[ZT]115842[/ZT]

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KikiKiki

0 0

Przestałem chodzić bo jedyne wejścia były o 21:00 na 30 minut. Więcej przebieramia się i suszenia niż pływania.
Kasa to nie problem. 18:28, 01.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%