Zamknij
REKLAMA

W legionowskim Parku im. Jana Pawła II powstanie plac zabaw

06:04, 11.05.2022 | Redakcja
Skomentuj Park im. Jana Pawła II w Legionowie. Fot. arch. Legio24.pl
REKLAMA

Urząd Miasta Legionowo wybrał już firmę, która wybuduje plac zabaw w znajdującym się przy ul. Piłsudskiego Parku im. Jana Pawła II. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem plac powinien być gotowy pod koniec wakacji.

Przetarg na budowę placu zabaw w Parku im. Jana Pawła II w Legionowie ratusz ogłosił w połowie marca. Firmy budowlane mogły się zgłaszać do końca marca. W postępowaniu przetargowym wpłynęły w sumie 4 oferty. Najlepszą okazała się być ta złożona przez firmę Royal Play z Małkini Górnej. To właśnie ta firma zdobyła w postępowaniu maksymalna liczbę 100 punktów.

Jak czytamy w dokumentacji przetargowej, przedmiotem inwestycji jest budowa obiektów małej architektury na terenie parku im. Jana Pawła II w Legionowie. Wykonawca przygotuje teren pod nowy plac zabaw, wykona bezpieczną nawierzchnię poliuretanową oraz mineralną, a następnie dostarczy i zamontuje urządzenia zabawowe. Całość otrzyma 7-letnią gwarancję.

Czas realizacji inwestycji to 3 miesiące. Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z planem, dzieci będą mogły skorzystać z nowego placu zabaw jeszcze w wakacje.

Koszt inwestycji to nieco ponad 300 tys. złotych. 

Pierwotnie Urząd Miasta Legionowo chciał przeznaczyć na budowę placu zabaw 230 tys. złotych, jednak oferty wykonawców znacznie przewyższały tą kwotę.

 

[ZT]116062[/ZT]


 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%